shapka_41_ua.jpg

Сушіння деревини

Сушіння деревиниСвіжоспиляне дерево ні в якому разі не можна відразу використовувати для виготовлення меблів, дверей та іншого. Деревина - матеріал, схильний до мимовільної втрати вологи. Через якийсь час після виготовлення сирі пиломатеріали усохнуть, покриються тріщинами, деформуються. Щоб цього не сталося, деревину перед використанням потрібно правильно висушити. Природна сушка деревини хорошого результату не дасть. Пиломатеріали слід сушити в спеціальних камерах, здатних забезпечити необхідні для цього кліматичні умови.

Сушіння деревини може здійснюватися кількома способами. У сушильній камері дерево може бути піддано впливу гарячого сухого повітря або ж перегрітої пари. Який із способів буде ефективніше, залежить від сорту деревини і бажаного результату. За допомогою сушильної камери можна в підсумку одержати деревину певної міри вологості. При атмосферній сушці це практично неможливо. Тут велика ймовірність, що дерево пересохне, або ж навпаки в ньому залишиться занадто багато вологи. Камерна сушка деревини хороша ще тим, що видалення вологи відбувається рівномірно. Завдяки активній циркуляції повітряних мас кожна одиниця пиломатеріалу отримує однакову порцію тепла, а значить висихає незалежно від інших і при цьому одночасно з ними. Сушіння деревини - обов'язковий етап обробки пиломатеріалів. Без якісної сушки дерево не зможе довго зберігатися, а також не зможе бути використане в подальшому.

Необхідна якісна сушка деревини? Наше підприємство допоможе обладнати на Вашій території професійну сушильну камеру.

У створених нами камерах сушіння деревини відбувається максимально рівномірно і правильно. Обладнавши таку сушарню з нашою допомогою, Ви зможете самостійно виробляти з сирої деревини відмінні пиломатеріали.