shapka_41_ua.jpg

Сушіння дерева

Сушіння дерева, камера

Якщо Ви опалюєте свій будинок за допомогою дров, то напевно стикалися з ситуацією, коли дрова ввібрали багато вологи і досить погано горять, даючи менше тепла, ніж могли б. Це може бути дуже не приємно, особливо за часів сильних холодів, коли від цього буде залежати комфорт у Вашому житті. Саме для вирішення подібних проблем і існує сушіння дерева.

Сушіння дерева - це спеціальний процес, після проведення якого, навіть самі сирі дрова стають повністю сухими. Існує як промисловий, так і природний спосіб для проведення такої процедури, але останній можливий тільки в сонячну і суху погоду. Але так, як проблема мокрої деревини виникає тільки в тих ситуаціях, коли погода зовсім не суха, то найраціональнішим варіантом сушки дерева, буде промисловий.

Наше сушіння дерева проводиться за допомогою спеціальних камер, які, використовуючи спеціальне обладнання, проводять комплексне просушування всієї деревини в короткі терміни. Саме так Ви зможете досить швидко впоратися з великими партіями товару, якщо займаєтеся його продажем.

Наша компанія «Ювенал» спеціалізується на створенні і покращенні обладнання для сушіння дерева, тому ми готові запропонувати нашим клієнтам кілька різних варіантів співпраці.

Найпоширенішим є варіант, в якому Ви самостійно побудуєте корпус, але установку всього обладнання варто покласти на нас. В такому випадку Ви можете істотно заощадити Ваші кошти, але отримаєте повноцінну камеру, здатну впоратися зі значними обсягами товару.

Якщо Ви хочете організувати промислове сушіння дерева або Вам набридло переплачувати за таку послугу для свого власного використання, то Ви можете замовити у нас виготовлення спеціальної камери.