shapka_41_ua.jpg

Сушіння деревини ціна

Сушіння деревини цінаСушіння - важливий етап підготовки натуральної деревини для подальшого використання. Від якості сушіння буде залежати і якість готових дерев'яних виробів. У плотницькій, меблевій, будівельній справі необхідно використовувати деревину з оптимальним вмістом вологи. Занадто сира або навпаки пересушена деревина не зможе стати хорошим матеріалом для будівництва, виготовлення меблів та інших дерев'яних виробів.

Ціна сушіння деревини найчастіше входить у вартість вже готових пиломатеріалів. Сушильні заходи рідко обговорюються продавцем і споживачем. Проте, без сушіння пиломатеріали не були б пиломатеріалами. Намагаючись здешевити для себе пиломатеріали, деякі споживачі такої продукції закуповують сире дерево і виробляють його сушіння самостійно. У цьому їм допомагають спеціальні сушильні камери. Такі споруди створюють спеціальні кліматичні умови, необхідні для правильного сушіння деревини. Ціна камери досить висока. Проте, таке придбання досить швидко окупається за рахунок економії на купівлі дерева. Камера для сушіння деревини, ціна якої залежить від багатьох факторів, буде дуже корисна підприємствам, які займаються виготовленням та реалізацією пиломатеріалів. Тим підприємствам, які навпаки не виробляють пиломатеріали, а закуповують їх для своєї діяльності, теж буде корисне сушіння деревини. Ціна готових пиломатеріалів на сьогоднішній день досить висока. При наявності сушильної камери закупівля дерева буде обходитися набагато дешевше.

Вас цікавить сушіння деревини? Ціна сушильної камери буде досить лояльною, якщо замовляти її в компанії «Ювенал».

Створені нами сушарні є практично у всіх регіонах України. Звертайтеся в нашу компанію, незалежно від того, де планується сушіння деревини. Ціна камери буде залежати від комплектації обладнання. Для обговорення всіх нюансів співробітництва та уточнення вартості телефонуйте на будь-який наш контактний номер.