shapka_41_ua.jpg

Сушильна камера для деревини

Сушильна камера для деревини напевно стане в нагоді тому, хто займається заготівлею пиломатеріалів для особистих потреб або на продаж. Як відомо, пиломатеріали тільки тоді можуть вважатися якісними і придатними до подальшої експлуатації, якщо вони не тільки випиляні, але ще і висушені правильно. Деревина може бути застосована для виготовлення дверних полотен, підлогових покриттів, меблів, сходів та інших виробів, якщо її вологість відповідає оптимальному показнику. В іншому випадку готовий виріб недовго зможе радувати своєю красою. Неправильно висихаючи природним шляхом, дерево жолобиться і покривається неприємними тріщинами. Тому перш ніж застосувати пиломатеріали в плотницькій справі, їх потрібно відправити в сушильну камеру для деревини. Правильно обладнана сушильна камера зможе забезпечити такий кліматичний режим, при якому з дерева вийде зайва волога. При цьому ніякої шкоди самій деревині нанесено не буде. По закінченню сушки будуть отримані високоякісні пиломатеріали з оптимальним вмістом вологи.

Сушильна камера для деревиниСушильна камера для деревини буде також корисна тим, хто заготовляє дрова для опалення будинку, лазні або ж для продажу. Сирі дрова, як відомо, гірше горять. До того ж, використання дров з підвищеним вмістом вологи погіршує ефективність роботи опалювального обладнання. Справа в тому, що великий обсяг продукованої теплової енергії витрачається на висушування свіжої закладки дров. Набагато вигідніше й ефективніше топити котел або піч дровами, висушеними в сушильній камері для деревини.

Звертайтеся до фірми «Ювенал», якщо Вам потрібна власна професійна сушильна камера для деревини.

Обладнана з нашою допомогою сушильна камера для деревини стане Вам надійним помічником. У наших камерах пиломатеріали та дрова висихають максимально швидко і рівномірно.