shapka_41_ua.jpg

Cпівробітництво

Ефективне співробітництво, метою якого є мінімізація Ваших фінансових витрат, досягається за рахунок наступного розподілу праці:

  • Ви у відповідності до наших рекомендацій і креслень виконуєте нескладні будівельні роботи з виготовлення корпусу камери;
  • ми виготовляємо комплект технологічного обладнання під Вашу камеру, здійснюємо його монтаж і запуск на об'єкті.

Так як при будівництві корпусу Ви можете використовувати місцеві матеріали і робочу силу, а на нас покладаєте тільки специфічні роботи з виготовлення і монтажу технологічного обладнання, досягається економія Ваших фінансових витрат.

Цей шлях особливо ефективний, якщо у Вас є виробниче приміщення, придатне для переобладнання під сушильну камеру. Однак і у випадку будівлі камери з "нуля" її вартість виявиться нижче повністю покупної конструкції.

Наша робота з виготовлення комплекту обладнання і Ваші будівельні роботи будуть проводитися паралельно, за рахунок чого істотно скорочується час підготовки до монтажу і запуску.

Важливою перевагою є те, що розміри, конфігурація камери і схема розміщення технологічного обладнання приймаються з урахуванням конкретних особливостей Вашого об'єкту.

Тривалість монтажу обладнання на Вашому об'єкті становить від 3 до 6 днів в залежності від розмірів камери.

Під час проведення монтажу здійснюється навчання Вашого персоналу роботі на сушильній камері і технології сушіння деревини.

Гарантійний термін - 1 рік. Виконується післягарантійне обслуговування.

Ефективна співпраця з компанією Ювенал обладнання для лісосушильних камер в Києві

навчання персоналу роботі на сушильній камері переобладнання приміщення під сушильну камеру