shapka_41_ua.jpg

Повітряні теплогенератори

Повітряні теплогенератори служать для підігріву повітряного середовища за рахунок спалювання відходів деревообробки. Важливою перевагою повітряного теплогенератора в порівнянні з традиційним водяним котлом є відмова від металомістких поверхонь нагріву (радіаторів, труб) всередині приміщення, що обігрівається, внаслідок відсутності проміжного теплоносія. Застосування повітряних теплогенераторів в сушильних камерах дозволяє знизити вартість системи нагріву в 2 рази в порівнянні з водяним котлом.

Фірма «Ювенал» виробляє повітряні теплогенератори моделей ТГ і ТГТС.

Теплогенератор моделі ТГ є класичною 2-х зонною камерою згоряння з металевою охолоджуваною топкою. Велика площа поверхні теплообміну забезпечує надійне охолодження стінок топки і ефективну передачу теплової енергії сушильному агенту (повітрю), циркулюючому в герметичному кожусі теплогенератора. Теплоізоляція зовнішньої поверхні кожуха зводить до мінімуму теплові втрати. Циркуляція повітря в теплогенераторі здійснюється осьовим вентилятором ОВС-Т, двигун якого знаходиться в теплоізольованому охолоджуваному корпусі.

Теплогенератор
Теплогенератор ТГ 
теплогенератор тг
Теплогенератор ТГ
Вентилятор
Вентилятор ОВС-Т

Теплогенератор на термосифонах ТГТС
- це інноваційна модель пристрою для утилізації енергії піролізного спалювання деревини і іншого органічного твердого палива, що дозволяє з'єднати в собі переваги повітряного теплогенератора (можливість отримання більш високої температури повітря на виході, низька металоємність теплообмінника, мала інерційність, відсутність проміжного теплоносія і дорогих радіаторів усередині об'єкту, що обігрівається, відсутність проблеми замерзання теплоносія в зимовий період при відключенні) і традиційного водяного котла ( високий коефіцієнт теплопередачі від продуктів згорання до теплоносія в теплообміннику котла і, як наслідок, відсутність ризику прогорання теплообмінної поверхні). Термосифон (ТС) – це високоефективний теплопередаючий пристрій, який працює по замкненому випарювально-кондесаційному циклу в тепловому контакті із зовнішнім джерелом і стоком тепла. Наявність теплоносія всередині ТС забезпечує високий коефіцієнт теплопередачі в зоні нагріву, що унеможливлює прогорання теплосприймаючої поверхні.Теплообмінники на основі ТС відрізняються малим гідравлічним опором,  ефективні при роботі в забруднених середовищах, прості в очищенні. Особливо яскраво переваги ТГТС виявляються в сушарках  для дров або тирси, де використання водяних котлів неефективне через низьку температуру теплоносія, а застосування  традиційних теплогенераторів з трубчастим повітряним теплообмінником  є пожежонебезпечним через високу температуру поверхні теплообміну, можливість її прогару і потрапляння продуктів згорання в сушильну камеру. Теплогенератори ТГТС можуть додатково забезпечуватися системою автоматичного спалювання тирси (САС) з бункером  і шнековою подачею.

Теплогенератор воздушный

Теплогенератор ТГТС


Прайс-лист повітряних теплогенераторів фірми «Ювенал»

Модель теплогенератора
Номінальная теплова потужність, кВтЦіна, грн
ТГ-6060
120 000
ТГ-9090150 000
ТГТС-200
200670 000/740 000*
ТГТС-400400762 000/832 000*

* - ціна для ТГТС+САС